anahi-mia colucci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anahi-mia colucci

Za sve fanove koji vole RBD i ANAHI!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 CaOs DrUsTvO!

Ići dole 
AutorPoruka
DuLcE<3

DuLcE<3


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 28
Raspoloženje : extra
Datum upisa : 09.08.2009

CaOs DrUsTvO! Empty
PočaljiNaslov: CaOs DrUsTvO!   CaOs DrUsTvO! Icon_minitimeNed Avg 09, 2009 2:26 pm

CAOS! JA SAM ANA,I IZ APATINA SAM! U MEL ADRESI MI PISE BG,JER MI JE TO KRACE DA PISEM Very Happy
OBOZAVAM CaOs DrUsTvO! 417531 A POGOTOVO DUCE dull
SA MOJOM SESTROM SANDROM PRAVIM NOVINE O REBELDE KOJE SE ZOVU : "ReBeLdE MANIJA"
PA CU VAM STAVITI OVDE JEDAN BROJ DA POGLEDATE!
P.S. NADAM SE DA CU BITI REDOVNA! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.net
DuLcE<3

DuLcE<3


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 28
Raspoloženje : extra
Datum upisa : 09.08.2009

CaOs DrUsTvO! Empty
PočaljiNaslov: Re: CaOs DrUsTvO!   CaOs DrUsTvO! Icon_minitimeNed Avg 09, 2009 8:18 pm

ovo je jedan deo mojih novina...nezm kako da stavim cele novine...
u kom u szveti od anahi i dulce

PRVI TI JE DAN U SKOLI.KAKO CES SE PREDSTAVITI NOVIM DRUGARIMA?
ANAHI:TO NIKOME NIJE LAKO.SIGURNO SE NE BIH PRETVARALA DA SAM NEKO DRUGI.BILA BIH PRIRODNA JER VERUJEM DA SVAKO LJUDSKO BICE IMA NESTO STO GA CINI PRIRODNIM.MOJ SAVET VAM JE DA SE OPUSTITE!
DULCE:SLAZEM SE SA ANY.NAJBITNIJE JE BITI SVOJ.PRVO MALO POSMATRAJTE LJUDE.I VRLO BRZO CE VAM BITI JASNO SA KIM IMATE NESTO ZAJEDNICKO.AKO STE ISKRENI I OTVORENI,MALO-POMALO CE TE SE POCETI UPOZNAVATI SA PRIJATELJIMA!

SLOMILA TI SE STIKLA!
ANAHI:PA SLOMICU I DRUGU!NARAVNO,TO JE VEOMA NEZGODNO,ALI NEDOZVOLJAVAM DA MI PAR CIPELA OKVARI DAN!NEMOJTE NIKADA GUBITI NADU NITI SAMOPOUZDANJE,USRESREDITE SE NA ONO STO JE VAZNO!
DULCE:PRVO BIH SE, VEROVATNO,ZBUNILA,ALI U SUSTINI POSTOJE DVA MOGUCA RESENJA:ILI BIH SE VRATILA KUCI I OBULA DRUGE CIPELE ILI BIH OTISLA U NEKU NAJBLIZU RADNJU I KUPILA NEKE NAJEFTINIJE DA MI POSLUZE ZA TAJ DAN,AKO NISTA DRUGO.

mozda vam nesto i pomogne :DDD
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.net
 
CaOs DrUsTvO!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» #CaOs#
» Zdravo drustvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
anahi-mia colucci :: Clanovi dobrodosli!-
Skoči na: